Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KAC (Klientų Aptarnavimo Centras) - Tel.: +370 680 58880

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068058880
Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

MAZDA SERVISAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

MAZDA SERVISAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE IKI 22.00 h KASDIEN

Bmw centras - bmw servisas pigiau

MAZDA SERVISAS – DIRBAME KITAIP !
Reikalingas geras MAZDA automobilių servisas? O gal reikia gero individualiai dirbančio MAZDA meistro? Reikia geros MAZDA remonto kainos? O gal kažkam nepavyksta nustatyti gedimo? Atliekame daugiafunkcinę diagnostiką ir visus įmanomus MAZDA automobilio patikros testus. Remontuojame benzininius MAZDA variklius – atliekame variklių kapitalinį remontą ir smulkių gedimų šalinimą uždegimo sistemose. Taip pat dyzelių įpurškimo sistemos diagnostiką ir remontą.

bmw diagnostika pries pirkima

MAZDA DIAGNOSTIKA

Bet kokia MAZDA automobilio patikra pradedama nuo kompiuterinės diagnostikos. Po jos, gauta informacija analizuojama ir priimami atitinkami sprendimai, kurie iš karto suderinti su Jumis. Tokiu būdu gauname tokią MAZDA automobilio diagnostiką, po kurios matomas realus remonto darbų planas ir galimybės išspręsti problemą nuo pagrindų… O ne lakstyti ir spėlioti – “kas čia gali būti”…

bmw variklio remontas ir diagnostika

MAZDA VARIKLIŲ REMONTAS

Turime geriausius MAZDA variklistus. Keičiame MAZDA variklio grandines nesvarbu kokio tūrio variklis. Turime visas sąlygas atlikti MAZDA variklių kapitalinį remontą. Šio darbo nebijome nei trupučio, nors daugelis variklių meistrų nenori net matyti MAZDA variklių – ypač benzininių.

.

bmw turbinos restauravimo kaina

MAZDA TURBINŲ RESTAURAVIMAS

Turime nuosavą Turbinų remonto cechą ir geriausius balansavimo / montavimo specialistus. Daugelis meistrų pristato mums turbokompresorius iš visos Lietuvos vien tik dėl to, kad jau žino, kas ir ką darys su jų atvežtu turbokompresoriumi. Garantijos pas mus tokios, kokių negali suteikti niekas… Nes mes žinome ne tik tubokompresorių remoto specifinius aspektus, bet ir MAZDA automobilių gedimus, kurie dažniausiai ir įtakoja MAZDA turbinos trumpą “amžių”. Turbinų remontas Kaune – mūsų turbinų restauravvimo cechas.

Registruokis dabar! + Nemokama konsultacija visada!

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt

MAZDA REMONTO KAINOS

Dar prieš pradedant darbus – susideriname kainas. Be Jūsų sutikimo nepradedame nei vieno remonto veiksmo! Trukdome Jus daugiau kartų per dieną, nei Jūs norėtumėte. Tokiu būdu žinote, kur išleidžiamas kiekvienas Jūsų Euras!

Atsiradus remonto metu papildomiems darbams, visada informuojame Jus ir prašome papildomo sutikimo Juos atlikti. Siūlome ne vieną remonto sprendimą, kaip to reikalauja MAZDA gamintojai. Žinome visas silpnas MAZDA automobilių vietas – todėl remontuojame taip, kad transporto priemonė ne tik važiuotų, bet važiuotų ilgiau nei galima būtų įsivaizduoti!

MAZDA DALYS GALI BŪTI IR PIGIAU !

MAZDA dalys – ne tik naujos ir originalios – galite rinktis ir iš naudotų bei kokybiškų neoriginalių! Viskas pagal jūsų norus ir galimybes! Tačiau su mūsų remonto metodika! Mūsų remonto technologija, veda mūsų darbą į visai naują kokybės lygmenį !MAZDA automobilių dalys šiandien gali būti įvairiausių gamintojų.

Autodalis tas pats gamintojas gali tiekti su skirtinga kokybe skirtingoms šalims. Didelę dalį MAZDA dalių vežamės patys, o ne perkame Lietuvoje ar Lenkijoje. Naudojamės Vokietijos rinkai skirtomis dalimis – tai užtikrina aukščiausią kokybę ir tik šiek tiek didesnę kainą nei perkant iš Lietuvos tiekėjų!

MAZDA REMONTO GARANTIJA

Daugelis naujų klientų visada klausia – kokią garantiją duodate? Visų pirma – dirbame taip, kad Jums nereiktų grįžinėti į mūsų dirbtuves dėl tos pačios problemos daugiau nei vieno karto.

Tai reiškia vieną dalyką – prieš nuspręsdami kaip atlikti remonto darbus, visuomet klausime Jūsų: “Darome gerai? Ar darome “tik tam, kad važiuotų” Taigi, jeigu nusprendėte pasirinkti antrą variantą – tada mes jau sprendžiame “užsiimti tokiu remontu ar ne”…

Kaip tai veikia?

4 Žingsniai ir Jūsų automobilis sveikas!

1
Nurodote ką turime padaryti
2
Atliekame užsakymą
3
Vykdome remonto darbus
4
Atvykstate atsiimti automobilio

9000 PATIKROS PROCEDŪRŲ

9000 atliktų autodiagnostikų Kaune per metus. Nežinau, ar tai daug ar mažai – spręskite patys. Ir šis skaičius tik Kauno mieste – mūsų atstovybėse. Vilniuje neskaičiavome… Klaipėdoje – bus mažiau šiek tiek… Tačiau ne čia visa esmė. Svarbiausia jūsų tikslas – ir kad jis būtų išspręstas. Ir, kad remontas, kurį greičiausiai norėsite atlikti pas mus – jums širdį ramintų, o ne nervus gadintų…

MODIFIKUOTOS MAZDA REMONTO PROCEDŪROS

Ar žinojote, kad garantiniu laikotarpiu beveik visada visi remontai būna brangesni ir MAZDA remontas turi būti altliekamas pagal gamintojo nustatytas procedūras. Tai yra labai puikus dalykas, tačiau jeigu kažkada kažkam iš jūsų kyla klausimas:  „Kiek toks MAZDA servisas kainuoja?“ atsakysime paprastai – „Daug“ Tačiau mes dirbame kitaip ir pas mus visada MAZDA remontas gali būti pigiau! Tuo įsitikinsite atvykę pas mus!

Skambinkite, klauskite drąsiai – maloniai bendraujame,

patarsime, padėsime :

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt
Mazda autoservisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje visa parą savaitgaliais šeštadienį sekmadienį Spausk skambinti dabar!

Mazda automobilių diagnostika ir remontas + registracija iki 22.00 h

MAZDA SERVISO PASLAUGOS

MAZDA AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA:
Jeigu reikia patikrinti MAZDA automobilį prieš pirkimą – padarysime tai profesionaliai. Pas mus atliekama MAZDA diagnostika, visų elektroninių blokų patikra. MAZDA geometrijos patikra. Pas mus galima patikrinti koks dažų sluoksnis ant jūsų nusižiūrėto planuojamo pirkti automobilio. Galime patikrinti MAZDA važiuoklę:

Kompiuterinė MAZDA diagnostika
Ecu ir kitų MAZDA elektroninių blokų diagnostika
MAZDA važiuoklės patikra

MAZDA AUTOMOBILIO PARUOŠIMAS TECHNINEI APŽIŪRAI

Jeigu kyla klausimas – „Kas gali paruošti MAZDA automobilį techninei apžiūrai?“ galite drąsiai kreiptis į mūsų MAZDA serviso centrą. Mes turime didelę komandą, kuri gali atlikti visus MAZDA remonto darbus nuo A iki Z. Pirmiausia atliekamas MAZDA būklės įvertinimas, atliekamas remonto darbų sąmatos sudarymas ir tik po to sėdame prie stalo ir deriname kainas.

KUR ATLIEKAMAS MAZDA KĖBULO REMONTAS?

Pas mus atliekamas ne tik MAZDA automobilių kosmetinis kėbulo remontas. Galimas MAZDA atitampymas po avarijos ar auto įvykio. MAZDA dažymas ir poliravimas – taip pat tik keletas iš visų mūsų teikiamų paslaugų.

MAZDA kėbulo geometrijos atstatymas
MAZDA automobilio kėbulo virinimas
MAZDA paruošimas dažymui Kaune Vilniuje Klaipėdoje
MAZDA meninis kėbulo lyginimas be dažymo (MAZDA įlenkimų remontas)
Bet kokių MAZDA atskirų detalių dažymas
MAZDA automobilio poliravimas naujausia technologija ir priemonėmis

MAZDA PLASTMASIŲ IR DUGNO REMONTAS

Jeigu reikia, kad kas suremontuotų MAZDA dugną ar atliktų plastmasių litavimą bei šlifavimą su dažymu – galite skambinti, nieko nelaukdami. Prie kėbulo remonto darbų taip pat atliekame:

MAZDA plastmasių remontą
MAZDA dugno virinimą – mūsų suvirintojai turi tokią kvalifikaciją, kad gali virinti net „du į vieną“
MAZDA dugno padengimas antikorozine danga nuo druskų
Surūdijusių MAZDA remontas

GERAS MAZDA AUTOELEKTRIKAS

Pati didžiausia problema, kai reikia gero MAZDA elektriko Kaune Vilniuje ar Klaipėdoje. Tokių apskritai Lietuvoje yra tik tiek, kiek ant vienos rankos pirštų. Ypatingai tai liečia sudėtingesnius naujausių modelių automobilius, kuriuose visi informacijos duomenų apsikeitimo srautai perduodami šviesolaidžiais. Taigi mūsų MAZDA autoelektrikas gali atlikti visą eilę tokių darbų:

Kai reikalingas MAZDA multimedijos remontas ir instaliavimas
Kai reikia MAZDA sumontuoti video įrangą
Atliekamas audio video įrangos montavimas – pajungimas – derinimas
Visos MAZDA autoelektronikos remontas
MAZDA variklio valdymo bloko remontas ECU gedimų šalinimas
MAZDA ASR diagnostika ir remontas
MAZDA ESP diagnostika ir remontas
MAZDA ABS blokų remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
VisųMAZDA prietaisų skydelių remontas derinimas programavimas
MAZDA oro pagalvių remontas ir klaidų gesinimas
MAZDA Air bag remontas keitimas klaidų gesinimas
MAZDA centrinių užraktų montavimas ir remontas
MAZDA spynelės remontas
MAZDA valytuvų varikliuko remontas
MAZDA parktronikų remontas keitimas pardavimas
MAZDA šviesų reguliavimas
MAZDA lemputės pakeitmas
MAZDA signalizacijos remontas atjungimas montavimas

MAZDA STARTERIO GENERATORIAUS REMONTAS

Turime meistrus daugiau nei 20 metų remontuojančius MAZDA staterius ir generatorius. Taigi, jei reikia suremontuoti MAZDA automobilio starterį ar generatorių pigiau – turėsime ką pasiūlyti. Svarbiausia, kad galime tiksliai nustatyti, kas kaltas jei MAZDA automobilis nesiveda ar nekrauna akumuliatorius. Elektros gedimų nustatymas – šiandien didžiausia autoservisų problema.

MAZDA KURO SIURBLIO REMONTAS
Jei reikia sužinoti, kas remontuoja senus ar naujos kartos tiek dyzelinius siurblius, tiek benzininius bako siurbliukus – jūs jau radote. Mes galime, jei kažkas sako, kad sugedo MAZDA siurblys

MAZDA TDS siurblio remontas
MAZDA 2,0 100 kw dyzelio siurblio remontas
MAZDA benzininio siurblio remontas ir patikra
Dyzelinių MAZDA siurblių remontas

MAZDA PAKABOS VAŽIUOKLĖS REMONTAS

Kažkas bilda ūžia daužosi MAZDA automobilio važiuoklėje? Čia galėsime pasiūlyti daugiau nei naujų važiuoklės dalių pirkimą. MAZDA važiuoklės restauravimas – kartais daug protingesnis sprendimas nei  remontas naujomis detalėmis. Taigi, pirma atliekama MAZDA važiuoklės diagnostika

MAZDA amortizatorių keitimas naujais
MAZDA amortizatorių restauravimas
MAZDA šarnyrų keitimas
MAZDA vairo traukių restauravimas ir keitimas
MAZDA stabdžių patikrinimas
MAZDA stabdžių diskų tekinimas keitimas
MAZDA salenblokų keitimas
MAZDA vairo kolonėlės remontas ir restauravimas
MAZDA šakės, stabilizatorių keitimas naujais

MAZDA SANKABOS KEITIMAS

Jeigu reikia pakeisti MAZDA automobilio sankabą pigiau, galime tai padaryti. MAZDA sankabos komplektas pagal užsakymą – pigus ir gana greitas būdas sutaupyti. Turime specialistus, kurie vadinami tikrai geri automatinių / mechaninių dėžių meistrai. Pakeisti MAZDA sankabos komplektą daug pigiau nei remontuoti mechaninę dėžę, todėl „pjauti“ tiek variklį, tiek dėžę važinėjant su sugedusia sankaba nelabai protingas pasirinkimas:

MAZDA sankabos keitimas – išminamojo guolio keitimas, diskatoriaus keitimas
MAZDA sankabos cilindriuko keitimas
MAZDA mechaninės dėžės remontas
MAZDA automatinės dėžės remontas ir tepalų keitimas
Nauja MAZDA sankaba su pakeitimu
Naudota MAZDA sankaba ir pakeitimo kaina
Na ir MAZDA rankinio troso keitimas bei spidometro troso keitimas taip pat įmanomas

DYZELINIŲ IR BENZININIŲ MAZDA VARIKLIŲ REMONTAS

Mūsų MAZDA servisas gali atlikti MAZDA variklių tiek kapitalinį ir dalinį remontą – tiek Kaune, tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje. Galime suremontuoti tokius dyzelinius variklius, kurių remonto nesiima nei vienas MAZDA dyzelius remontuojantis servisas:

MAZDA dyzelių diagnostika – dyzelių servisas, kuris gali viską
MAZDA purkštukų remontas, reguliavimas ir patikra
MAZDA veleno šlifavimas
MAZDA variklio galvutės remontas, švietimas, virinimas
MAZDA variklio aušinimo sistemos patikra ir remontas
MAZDA turbinų remontas ir diagnostika
MAZDA kuro bako plovimas ir keitimas

MAZDA KONDICIONIERIŲ REMONTAS

Paklausite, kas gerai remontuoja MAZDA kondicionierius Kaune Vilniuje Klaipėdoje? Mūsų servisas gali pilnai atlikti visos MAZDA kondicionavimo sistemos diagnostiką ir remontą. Žiūrėkite mūsų darbus:

MAZDA kondicionierių elektronikos remontas
MAZDA naujų kondicionierių kompresorių remontas
MAZDA kondicionierių radiatorių virinimas ir keitimas nauju
MAZDA kondicionierių pildymas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

PAGRINDINIAI MAZDA AUTOMOBILIO GEDIMAI.  SKAITYKITE, TAI TRUKS TIK KELETĄ MINUČIŲ. SĖKMĖS!

MAZDA NESIKURIA?
MAZDA VARIKLIS PURTOSI, DREBA, TRUKČIOJA?
MAZDA RYJA DAUG KURO?
MAZDA RYJA TEPALUS?
DINGSTA ANTIFRIZAS MAZDA AUTOMOBILYJE?
MAZDA NETRAUKIA?
MAZDA DŪMINA?
KALA MAZDA VARIKLIS?
ELEKTROS GEDIMAI?
NEVEIKIA MAZDA KONDICIONIERIUS?

MAZDA AUTOMOBILIS NESIKURIA?

Pirmiausia reiktų įvertinti tai ar jūsų MAZDA važiuoja dyzelinu ar benzinu. Nuo to priklauso, kokia tvarka bus atliekamas gedimo nustatymas.

Mazda dyzelinis variklis

Patikrinkite ar bake yra dyzelinio kuro?Nes pasitaiko tokių atvejų, kai MAZDA elektronika sukvailioja, davikliai siunčia neteisingus signalus į prietaisų skydelį ir jums atrodo, jog bake dar yra pakankamai kuro, o tiesa yra ta, kad galima pradėti ardyti variklį ir nieko nerasti, nes bus nepatikrinta kuro padavimo sistema.
MAZDA kuro padavimo sistema – kiekvienam bent kiek nusimanančiam apie tai, kas darosi po variklio dangčiu, reiktų patikrinti  ar kurą pasiima kuro siurblys. Kuro siurblyje yra žemo slėgio siurblio dalis, kuri turi pasiimti kurą ir jį perduoti į aukšto slėgio zoną, kuri sukelia aukštą spaudimą, reiklalingą tam kad atidarytų purkštukų adatas ir tolygiu rūku išpurkštų kuro rūką į degimo kamerą.

Dyzelinių kuro purkštukų remontas. Jeigu siurblys sukelia spaudimą, o dyzelinis variklis dirba netolygiai, retkarčiais susipurtydamas, gali būti jog reikalingas purkštukų remontas, kuris tikrai nėra pigus, įvertinus tai, kad purkštukų yra ne vienas, ir dažnai remontuojasi taip pat ne vienas. Purkštukų remonto kaina svyruoja nuo 200 iki 600 litų. Priklausomai nuo gamintojo, kainos svyruoja gana smarkiai.

Dyzelinio kuro siurblio elektronika. Jeigu neveikia siurblio elektronika, siurblys nesukelia reikiamo, kitaip tariant tokio spaudimo, kad purkštuko plunžeris nuspaustų adatą. Kuras nepatenka į degimo kamerą ir automobilis nesikuria.
Jeigu pasukus raktelį starteris prasuka variklį jums belieka tik džiaugtis, variklio ardyti dalimis nereikės. Viskas kainuos kur kas pigiau. MAZDA servise atliekame pilną ir profesionalią diagnositką.

Mazda benzininis variklis

Visa tvarka, kaip ir dyzeliniame variklyje. Patikrinkite ar nepasibaigė degalai.
Patikrinkite ar veikia kuro siurblys ir ar ateina benzinas į purkštukus. Dar būtų puiku jeigu patikrintumėte kuro spaudimą.
Sekantis žingsnis patikrinkite ar yra kibirkštis?
Jeigu viskas gerai ir automobilis toliau nesikuria, reikia patikrinti visus elektroninius daviklius, kurie atsakingi už kibirkšties padavimą ir teisingą paskirstymą kiekvienam cilindrui.
Atlikus kompiuterinę diagnostiką gedimo nustatymo laikas sutrumpėja dešimtis kartų, todėl MAZDA servisas –  pogarantinis serviso centras teisingiausias jūsų pasirinkimas šiandien.

MAZDA VARIKLIS PURTOSI IR DREBA?

Jeigu jūs pastebėjote jog Mazda automobilio variklis purtosi ar dreba:

Mazda dyzelis:

Blogas purkštukų darbas.
Problema su siurbliu.
Problema su kuro magistrale nuo bako iki siurblio.
Aukšto slėgio kuro siurblio elektronioniai davikliai.
Problemos su variklio mechanika.

Mazda benzinas:

Problemos su mišinio uždegimo sistema.
Problemos su purkštukais.
Paduodamo ir reikalaujamo oro kiekis neatitinka reikalaujamų parametrų.
Problemos su variklio mechanika.

MAZDA RYJA DAUG KURO?

Jeigu Mazda dyzelinis automobilis:

Reikia tikrinti visus elektroninius daviklius – sensorius, kurie atsakingi už teisingą oro padavimą ir paskaičiavimą į įsiurbimo kolektorių.
Blogas purkštukų darbas.
Tikrinkite turbiną ir matuokite jos slėgį laisvąja eiga.

Jeigu Mazda benzininis variklis:

Problemos su mišinio uždegimo sistema.
Problemos su oro padavimu ir paskaičiavimu kiek jo reikia, susidaryti pagal parametrus reiklalaujamam kuro sprogstamąjam mišiniui.

MAZDA VARIKLIS RYJA TEPALUS?

Jeigu MAZDA automobilis su turbina ar be jos:

Tepalas gali dingti, jeigu leidžia turbinos tepimo kameros sandarinimo žiedai.
Tepalas gali dingti per cilindrų stūmoklių žiedus, kurie gali būti sudilę, dėl senumo arba dėl prastos variklio tepimo sistemos priežiūros.

DINGSTA MAZDA ANTIFRIZAS?

Apžiūrėkite ar neįtrūkusi bet kuri aušinimo skysčio šlanga.
Jeigu dingsta antifrizas, o nutekėjimo niekur nematyti, greičiausiai jis per variklio galvutės tarpinę patenka į degimo kamerą ir taip garų pavidalu pašalinamas su išmetamosiomis dujomis. Šiuo atveju reikia kelti variklio galvą.
Gali būti, trūkusi variklio galvutė taip pat, tai atsitinka kai perkaitinamas variklis. MAZDA serviso Kaune VILNIUJE informacija.

MAZDA AUTOMOBILIS NETRAUKIA?

Dingo MAZDA automobilio trauka?

Tikrinkite visą EGR sistemą – EGR sistemą sudaro ne  vien tik EGR vožtuvas, todėl norint nustatyti tikslų gedimą tam tikroje EGR sistemos dalyje, reikia atidumo, žinių ir praktikos.
Tikrinkite elektroninius sensorius atsakingus už oro kiekio paskaičiavimą.
Tikrinkite visus elektroninius daviklius su profesionalia diagnostikos įranga, tai sutrumpins gedimo nustatymo laiką.
MAZDA servise atliekame išsamią EGR sistemos patikrą.

MAZDA DŪMINA JUODAIS, MELSVAIS, TIRŠTAI IR PILKŠVAI BALTAIS DŪMAIS?

Mazda automobilio dūmingumas ženliai krenta į akis:

Juodi dūmai reiškia, kad netvarkoj su EGR sistema.
Melsvi dūmai reiškia, kad į degimo kamerą patenka tepalas, o tai reiškia arba turbinos gedimą arba variklio stūmoklinių žiedų nesandarumą, per kuriuos tepalas taip pat patenka į degimo kamerą.
Pilki baltai tiršti dūmai byloja, kad netvarkinga kuro padavimo sistema – siurblio arba purkštukų blogas darbas.

GIRDITE METALO DUNDESIUS MAZDA VARIKLIO SKYRIUJE?

MAZDA variklyje girdite garsus panašius i metalo į metalą lietimosi – trankymosi garsus:

Patikrinkite ar variklyje netrūksta tepalo.
Greičiausiai išsidėvėjo darbinės variklio dalys – vožtuvai, stūmokliai, indėklai.
Neužilgo laukia dalinis arba pilnas variklio remontas.

ATSIRADO ELEKTRONIKOS STEBUKLAI?

MAZDA automobilis netikėtai pradeda krėsti pokštus:

Važiuojant MAZDA variklis staiga užgęsta.
MAZDA kartais kuriasi, kartais gęsta, kartais visiškai dingsta visos bėdos.
Šiuo atveju tikrinkite visą variklio laidyną, tai užima gana daug laiko, tačiau tik tokiu būdu galima rasti tikrąją gedimo priežąstį ir ją sėkmingai pašalinti.

GIRDITE MAZDA DUGNE NEAIŠKIUS GARSUS IR BILDESIUS?

Gali būti, kad atsileido vienas ar keletas važiuoklės  dalių varžtai.
Gali būti, kad išsidėvėjo gumos, kurios sugeria visus smūgius, kuriuos patiria automobilio pakaba nelygiame kelyje.

 

PADARĖTE AVARIJĄ IR REIKALINGAS MAZDA KĖBULO REMONTAS?

Mazda servisas – Mazda pogarantinis serviso centras Kaune Vilniuje Klaipėdoje1 turi geriausius automobilių kėbulo lyginimo meistrus. Tikrai neverta ieškoti kitur, jeigu reikalinga kokybė.

NUSIBODO MAZDA AUTOMOBILIO SPALVA?

MAZDA servisas gali perdažyti jūsų MAZDA automobilį į kokią tik norite spalvą, kurios serijinėje gamyboje niekada nebuvo. Jūsų MAZDA bus unikalus – vienintelis ir nepakartojamas.

NEVEIKIA MAZDA KONDICIONIERIUS?

Atlikite kondicionieriaus diagnostiką.
Užsandarinkite visus nesandarumus per kuriuos gali garuoti nuodingas freonas.
Jeigu viskas gerai, belieka užpildyti kondicionierių.
Visos MAZDA serviso paslaugos vienoje vietoje!

 

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt