Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KAC (Klientų Aptarnavimo Centras) - Tel.: +370 680 58880

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068058880
Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

DARBAS AUTOSERVISE KAUNE

Pasirūpinsime tik tais, kurie gali pasirūpinti mumis

Esame tie, kurie gali viską

Reikia suprasti vieną paprastą dalyką. Kai yra vienas servisas, o jame vienas tikrai stiprus savo žiniomis meistras, jau yra neblogai.

Tačiau jeigu yra 7 (laimingas skaičius) technikos inžinieriai su savo senomis stipriomis komandomis… Nebėra tokio automobilio gedimo, kurio būtų neįmanoma įveikti! Ši strategija užtikrina mums būti visada vienu žingsniu priekyje konkurentų

  • 3 / 6 / 12/ 24 mėn, garantijos darbams
  • Sąžiningumas
  • Kultūra
  • Nuoširdumas
  • Pagarba kiekvienam klientui

NUSIBODO DIRBTI GARAŽE? O GAL MAŽAI UŽDIRBi, NORS ESATE TO VERTAS?

Nauja dukterinė “Serviso Centras LT” transporto paslaugų įmonė kviečia prisijungti prie naujai renkamos komandos. Reikalingi patyrę, bei kūrybingi transporto remonto srityje mechanikai ir autoelektrikai, galintys efektingai prisidėti prie jaunos ir tvarkingos komandos.Todėl visus (jeigu yra noro ir potencialo) patirties nestokojančius žmones kviečiame pabandyti įrodyti savo galimybes. Kviečiame pokalbiui jau nuo pirmadienio !

Kokio darbuotojo ieškome? Turbūt daugeliui ieškančių naujo darbo – tai pats pagrindinis klausimas. Viskas būtų gerai, jeigu kas nors atsakytų į šį klausimą 100 procentų teisingai. Mes šia tema taip pat turime savo nuomonę. Kokią?

Mes žinome vieną paprastą dalyką, kad stambieji darbdaviai ieško tiesiog “darbininkų”, kuriuos reikia kuo naudingiau ir labiau išnaudoti. Žodžiu, jų tikslas – efektyviai išnaudoti kiekvieną jūsų minutę ar net sekundę, paliekant jums kuo mažiau laiko kūrybai ir pamąstymams. Jie Jus išsunkia taip, kad jūs gale darbo nenorėtumėte daugiau nieko… Mūsų tikslas priešingas – kad nenorėtumėte išeiti iš darbo 17.00 h ir… norėtumėte rytoj ateiti anksčiau nei reikia. Kaip tai padarysime? Patikėkite! Tikrai pasistengsime, jeigu tik matysime, kad verta!

Ieškome talentų arba panašių… Kurie galėtų ir sugebėtų padvigubinti mūsų paslaugų kiekį, tuo pačiu pasididindami dvigubai ir savo (dabartinį mūsų siūlomą) atlyginimą.

KIEK SIŪLOME UŽDIRBTI?

Pas mus dirba geriausi! Kiek jie uždirba? Mes stengiamės, kad vidutinis atlyginimas per mėnesį būtų ne mažesnis nei 1500,- į rankas arba… esant norui – jis gali būti sutartinis. Mes paprasčiausiai žinome vieną dalyką: norint išlaikyti gerą darbuotoją – pirmiausia turime stengtis mes. Ir mes tai darome su viena sąlyga – kai matome, kad Jūs ne tik savo srities fanatikas, bet ir tiesiog geras žmogus.

P.s. tie, kurie jaučiatės viską žinantys, tačiau sugebate blaivi į alkotesterį pripūsti 1,0 promilės nelaukiami tikrai

TAIGI, MUMS ŠIANDIEN KAUNE REIKIA:

a. Autošaltkalvio. Darbas su dyzeliniais ir benzininiais automobilių varikliais.

b. Autošaltkalvio. Darbas su automobilių pakabos remontu.

c. Autoelektriko. Darbas diagnostine įranga, geras automobilių elektroninių sistemų išmanymas ir remontas

DĖL DARBO SKAMBINKITE:

TEL.: +37068058880

Kasdien nuo 8.00 iki 20.00 h + šeštadienį + sekmadienį

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt
Autoservisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje