Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KAC (Klientų Aptarnavimo Centras) - Tel.: +370 680 58880

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068058880
Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KĖBULO REMONTAS VIRINIMAS

KĖBULO REMONTO DARBAI

kebulo remontas slenksciu virinimas arku virinimas keitimas

VISI KĖBULO DARBAI NUO A IKI Z

Reikalingas bamperio remontas? Patekote į eismo įvykį? Nubrozdintas automobilis? Įlenktas automobilio kėbulas? Kokybiškai ir nebrangiai suremontuosime Jūsų automobilį.

Patyrę meistrai atlieka mikroautobusu,motociklų ir visų markių lengvųjų automobilių kėbulų remontą. Darbai atliekami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas.

Remontuojame ne tik smulkius, nestandartinius kėbulo pažeidimus, bet ir stipriai daužtus, pažeistos kėbulo geometrijos automobilius.

SMULKŪS KĖBULO DARBAI KAINOS
  • Sparno tiesinimas nuo 15,
  • Slenksčių keitimas nuo 80,- Eur,
  • Virinimas nuo 20,- Eur
  • Kapoto dažymas nuo 120,- Eur
  • Kėbulo tiesinimas be dažymo nuo 15,- Eur
  • Bamperio nuo 80,- Eur

KĖBULO REMONTAS SU GARANTIJA

Lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, mikroautobusų slenksčių, arkų, dugno, balkių remontas gaminimas ir keitimas.
Greitai ir kokybiškai remontuojame, keičiame ar gaminame slenksčius ir jų fragmentus, arkas ir jų fragmentus, balkius, dugno konstrukcijas ir  sparnus it kt. Kėbulo lyginimas, remontas, suvirinimas. Smulkus,nestandartiniai kėbulo darbai. Dengiame kėbulo detales antikorozine danga.

NANODANGA KAUNAS VILNIUS PADENGIMAS

NANO DANGOS – SU GARANTIJA

Pasirenkant dviejų ar trijų etapų automobilių poliravimą priekinio lango padengimas apsaugine grafino nano danga nemokamai! Automobilių poliravimas. Sunkvežimių poliravimas  Dviejų etapų kaina 80-150 Eur . Trijų etapų kaina 150-250 Eur .

Nano dangų – keraminių dangų padengimas automobiliui, automobilio langams, motociklams. Apsauga nuo druskų, purvo, drėgmės poveikio. Nano danga 50-80,  Keraminė danga 150-250.

Automobilių detalus valymas po atliktų darbų esant pageidavimui.

Poliruojame automobilių stiklų defektus
Automobilio stiko įbrėžimų šalinimas.
Valytuvų padarytų defektų ant stiklo poliravimas.
Kalkių dėmių šalinimas nuo stiklų.
Padengimas nano danga.
Stiklinių žibintų poliravimas.

Nano dangos naudojamos jau daug metų, tačiau pastaruoju laiku jos padarė didelį žingsnį į priekį ne tik savo padengimo paviršių įvairovėje tačiau ir ilgaamžiškumo skalėje. Todėl šiandien galime drąsiai siūlyti aukščiosios kokybės produktą už mažesnę kainą nei anksčiau.

ZIBINTU PO9LIRAVIMAS

ŽIBINTŲ POLIRAVIMAS

Paprastas ilgalaikis poliravimas (5-ių žingsnių) + apsauginis Nano dangos sluoksnis nuo UV spindulių poveikio (rekomenduojama pageltusiems žibintams, kurie nepaveikti stiprios oksidacijos).

Gilesnis ilgalaikis poliravimas (7~9-ių žingsnių) + apsauginis Nano sluoksnis nuo UV spindulių poveikio (rekomenduojama stipriau oksidacijos pažeistiems žibintams arba turintiems didesnių įbrėžimų, šiuo būdu nuimamas didesnis sluoksnis pažeisto žibinto paviršiaus ir vėl sulyginamas bei atgaunamas geras šviesos pralaidumas, matomumas ir išvaizdos estetinis blizgumas).

Išimtinais atvejais dėl stiprios žibintų oksidacijos kaina gali būti didesnė.

Papildoma žibintų apsauga

Žibinto lakavimas dvikomponenčiu laku
(žibinto nuėmimas/ uždėjimas)

Kvarcinė danga – apsaugo nuo kelio reagentų ir nuo saulės spindulių iki 2 metų.
Keramikinė danga – atlaiko agresyvesnius kelio reagentus ir apsaugo nuo saulės spindulių iki 3 metų.
Keramikinė kompozicinė danga – atlaiko agresyvius kelio reagentus iki 13 ph ir apsaugo nuo saulės spindulių iki 4 metų.

Apsauginė plėvelė – apsaugo nuo kelio reagentų, ibrėžimų, akmenukų ir saulės spindulių iki 5 metų.

AUTOMOBILIO DUGNO ANTIKOROZINIS PADENGIMAS

ANTIKOROZINIS PADENGIMAS

Kokybiškai atliekame lengvųjų ir mikroautobusų antikorozinį padengimą.

Atliekant antikorozinį padengimą:

Nuimame automobilio dugną dengiančius elementus Dugną kruopščiai nuplauname Automobilį džioviname šilto oro srautu.

Jeigu yra korozijos, ją šaliname smėliavimo būdu. Apsaugine plėvele apklijuojame automobilio kėbulą, išmetimo sistemą, stabdžių žarneles, elektros bei kuro tiekimo jungtis.

Vidinių ertmių konservantais pildome dugno vidines ertmes, durelių apačias bei variklio ir bagažinės dangčius.

Dugnas padengiamas kokybiška “Dinitrol” antikorozine danga. Visi darbai su garantija.

Visiems žinoma, kad apsauga nuo rūdžių turi  be galo daug svarbių privalumų, pavyzdžiui: ilgesnis automobilio tarnavimo laikas, gražesnė išvaizda, mažesnės eksploatacijos išlaidos ir didesnė automobilio rinkos vertė.

AUTOMBILIU DAZYMAS

AUTOMOBILIŲ DAŽYMAS KAINOS

Automobilio dažymas kainos nuo 80,- Eur

Automobilių paruošimas dažymas, Ruošiame, viriname, tiesiname, automobiulių kėbulo detales, automobilio kėbulo detalių dažymas.

SPARNŲ DAŽYMO KAINA:

Sparno dažymas nuo: 70 EUR
Sparno išrinkimas/surinkimas: Nuo 20 – 30 EUR
Sparno keitimas Nuo 30 EUR
Sparno dažai/medžiagos: Nuo 20 EUR

VISO: NUO – 150 EUR

BAMPERIŲ DAŽYMO KAINOS

Bamperio dažymas nuo: 80 EUR
Bamperio nuėmimas/pastatymas/išrinkimas/surinkimas: 20 EUR
Bamperio dažai/medžiagos: 20 EUR

VISO: 120 EUR

Automobiliai dažomi vandens pagrindo dažais. Naudojame tik itin aukštos kokybės medžiagas. Spalvos parenkamos spektrografo pagalba, kas užtikrina tikslesnį spalvos parinkimą.

Kiekviename atskirame automobilio remonto eigos etape yra daroma fotofiksacija ir nuotraukos siunčiamos Jums.

Atliktiems darbams suteikiama garantija.

KĄ MES DAROM?

Visi kėbulo remonto darbai po vienu stogu – nuo arkos slenksčio ir dugno virinimo – iki sudėtingo geometrijos atstatymo po didelių avarijų ar seno automobilio restauravimo.

Šiandien pas mus ne tik užsiregistruosite kėbulo remontui. Šiandien sužinosite dažniausiai pasitaikančius kėbulo remonto specifinius niuansus. Apie specifinius kėbulinius darbus pakalbėsime atvykus pas mus į servisą. Patikėkite… turime ką pasakyti. Patikėkite… žinome kaip remontuoti. Ir viskas tik su logiškais remonto sprendimais.

KĖBULO PATIKRA + PATARIMAI PERKANT

Po mūsų automobilio patikros prieš pirkimą, beveik visi važiuoja ieškoti automobilio iš naujo. Tikrinam automobilius taip, kad galite pradėti derybas dėl automobilio kainos dar pas mus. Ir mes galime taip pat padėti.

Po pirmo apsilankymo jau sužinosite, kokio automobilio nepirkti, o kokio geriau išlaukti (kol atsiras pardavime) ir tik tada įsigyti.

Mūsų kėbulo remontas – toks, kokio ieško visi, tačiau randa tik vienetai

SKUBUS KĖBULO REMONTAS

Reikia skubiai padažyti sparną, kapotą, buferį, dureles Kaune Vilniuje ar Klaipėdoje? Nereikia laukti. Labai paprasta – skambinate ir lekiate nedelsiant. Priimsime iš karto. Padarysime kėbulo apžiūrą ir pasakysime preliminarias kainas bei laiko sąnaudas iš karto. Pasakysime kaip spręsti problemą pigiai arba gerai.

SURANDAME VISUS KĖBULO GEDIMUS

Beveik 90 proc. pas mus atvykstančiųjų automobilių – tai kitų autoservisų nesuremontuoti arba nebaigti remontuoti, arba taupant kliento pinigus – dar labiau sugadinti. Ir be abejonės likę 10% – tai vairuotojai, kurie bandė savo ar Youtube pagalba spręsti savo automobilio problemas. Dirbame su Visais. Padedame Visiems. Skambinkite dabar

REGISTRACIJA TELEFONU PER 3 MIN.

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt

REIKALINGA KĖBULO DIAGNOSTIKA PRIEŠ PIRKIMĄ AR NE?

Planuojate įsigyti automobilį? Svarstote, tikrinti ar ne? Svarstymas šioje vietoje, nelabai racionalus, nes…

Nusipirkus patikusį automobilį, vistiek važiuosite į kažkokį servisą jį pasitikrinti, turbūt keisite tepalus, diržus, filtrus, tikrinsite važiuoklę.

Kitaip tariant, darysite viską, kad žinotumėte, su kokios būklės automobiliu vairuosite gatvėse.

Klausimas, kodėl to nepadarius prieš pirkimą? Juo labiau, kad automobilį tikrins tie, kurie žino šiek tiek daugiau nei jūsų meistras, kuris buvo jūsų senojo automobilio žinovas.

Na, kitaip turbūt jūs čia šiame tinklapyje net nebūtumėte atsidūręs.

AR VERTA TIKRINTI AUTOMOBILIO KĖBULĄ PRIEŠ PERKANT

Atsakymas paprastas – verta ir ne šiaip sau. Ypač verta kėbulo būklę tikrinti tiems automobiliams, kurie atvažiavę iš Amerikos. Kaip žinia, jie būna su itin dideliais kėbulo pažeidimais, o kartais lietuviai padaro iš keturių vieną automobilį.

Todėl, kėbulo  geometrijos patikra – svarbus dalykas ne tik saugumo atžvilgiu, bet ir automobilio vertės kažkada parduodant atveju.

Ar verta tikrinti seno automobilio kėbulą prieš pirkimą? Čia situacija kiek kitokia. Svarbu kada Jums reikės pasirodyti techninės apžiūros specialistams. Jeigu greitai  tuomet būtų gerai žinoti kėbulo būklę.

Nes būna taip, kad iš išorės viskas gražu ir blizga, o pakėlus ir pažiūrėjus dugną – TA nepraeisite niekaip. Todėl įvertinkite šį svarbų momentą.

Taigi, kur važiuoti? Pas tuos, kurie gali išspręsti automobilio pirkimo ir apžiūros klausimą ar… skambinti bet kam, kas tik tik turi diagnostikos įrangą…

Žinoma, yra tokių diagnostikos specialistų, kurie važiuoja už septyniasdešimt Eurų į vietą. Pažįstame tokį ne vieną. Tik kai patys mums papasakoja, kad ši paslauga yra tik todėl, kad yra paklausa…

TAPSITE MŪSŲ KLIENTU PO KĖBULO REMONTO – GARANTIJA 100%

Pasistengsime padaryti viską, kad tiek patikrinus automobilo kėbulą prieš pirkimą, tiek atlikus kitus kėbulo remonto darbus – liktumėte lojalus mūsų klientas.

Galime pasiūlyti ne tik profesionalią pagalbą su kėbulo darbais, bet ir atsiradus neeiliniam elektronikos gedimui, jau nekalbant apie tai, kad turime didelį specifinių gedimų sprendimo bagažą.

Geros kainos naujiems klientams, jeigu turite laiko pabūti be automobilio. Ši sąlyga galioja tuo atveju, kai paliekate savo automobilį remontui be remonto darbų įrėminimo laike.

Tai reiškia, kad mums leidžiate produktyviau panaudoti mūsų laiką – atisdėkodami darome gerą kainą ir visi patenkinti

KĄ TURITE DARYTI

Keletas žingsnių padės suprasti daug geriau - kokia pas mus tvarka

1
UŽDUOK KLAUSIMĄ
2
ATLIK PATIKRĄ
3
SUŽINOK KAINĄ
4
PALIK REMONTUI

DIDELIS SERVISAS – DAUGIAU GALIMYBIŲ

ServisoCentras.lt – vieta kurioje sprendžiasi daug automobilio problemų vienu metu. Ir kas svarbiausia – tai daroma su trijų pakopų kokybės priežiūros sistema QLITE3 – kuri garantuoja klientui, kad automobilis bus ištestuotas autoservise, o ne kelyje su Jumis už vairo.

KONSULTACIJOS NEMOKAMAI

autoservisas kaune vilniuje klaipedoje
Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt
Autoservisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje visą parą savaitgaliais šeštadienį sekmadienį