Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Ringuvos 65. Klaipėda - Liepų. 85

Tel: KAC - tel.: +370 680 83957

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068083957
Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Ringuvos 65. Klaipėda - Liepų. 85

Saab Centras

aUDI SERVISAS DIAGNOSTIKA REMONTAS

SAAB SERVISAS

Reikalingas geras Saab automobilių servisas? O gal reikia gero individualiai dirbančio Saab meistro? Reikia geros Saab remonto kainos? O gal kažkam nepavyksta nustatyti gedimo? Atliekame daugiafunkcinę diagnostiką ir visus įmanomus Saab automobilio patikros testus.

SAAB REMONTAS

Saab automobilių remontas. Pogarantinis Saab automobilių servisas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Pilnas Saab remontas su beveik 30% mažesnėmis kainomis, nei garantiniu laikotarpiu! Registruokis dabar!

SAAB DALYS

Saab dalys – ne tik naujos ir originalios –  galite rinktis ir iš naudotų bei kokybiškų neoriginalių! Viskas pagal jūsų norus ir galimybes! Tačiau su mūsų remonto metodika! Mūsų remonto technologija, veda mūsų darbą į visai naują kokybės lygmenį !

 

Kaip tai veikia?

4 Žingsniai ir Jūsų automobilis sveikas!

1
Nurodote ką turime padaryti
2
Atliekame užsakymą
3
Vykdome remonto darbus
4
Atvykstate atsiimti automobilio

9000 PATIKROS PROCEDŪRŲ

9000 atliktų autodiagnostikų Kaune per metus. Nežinau, ar tai daug ar mažai – spręskite patys. Ir šis skaičius tik Kauno mieste – mūsų atstovybėse. Vilniuje neskaičiavome… Klaipėdoje – bus mažiau šiek tiek… Tačiau ne čia visa esmė. Svarbiausia jūsų tikslas – ir kad jis būtų išspręstas. Ir, kad remontas, kurį greičiausiai norėsite atlikti pas mus – jums širdį ramintų, o ne nervus gadintų…

Registruokis dabar!

AUTO KONDICIONIERIU PILDYMAS ADRESAS KONTAKTAI TELEFONAS

KAINOS

Dar prieš pradedant darbus – susideriname kainas. Be Jūsų sutkimo nepradedame nei vieno remonto veiksmo!

DIAGNOSTIKA

Bet kokia automobilio patikra pradedama nuo kompiuterinės diagnostikos

REMONTAS

Atsiradus remonto metu papildomiems darbams, visada informuojame Jus ir prašome papildomo sutikimo Juos atlikti

Geriausias Saab servisas Lietuvoje

NEPRIKLAUSOMAS SAAB SERVISO CENTRAS

KAUNAS – VILNIUS – KLAIPĖDA

Naujas servisas, su labiausiai patyrusių meistrų komanda. Jūs turbūt dabar pagalvojote „nesąmonė – visi geriausi meistrai senai paliko šalį“ – taip tai tiesa. Tačiau, ne visi – jūsų laimei. Yra dar tokių, kuriems Saab automobiliai buvo yra ir dar turbūt ilgai bus ne tik visas gyvenimas, bet ir taip vadinamas vienas iš žmogaus mėgstamiausių „Hobi“, kuris per daugelį metų tapo profesionaliu užsiėmimu, leidusiu suteikti aukščiausios kokybės Saab automobilių remonto paslaugas – SAAB modelių mylėtojams Kaune ir Vilniuje.

Dosjė:

1. Patirtis išskirtinai su Saab automobiliais – nuo 1990 metų

2. Techninių sprendimų vertinimas Saab automobiliuose ir remonto metodikos teikimas bei ataskaitos Saab centrinei būstinei Švedijoje

3. Garantinis naujų ir pogarantinis automobilių aptarnavimas Saab atstovybėje. o šiandien nuosavame autocentre Kaune ir Vilniuje.

Ką pas mus gausite?

A. Kokybiškas Saab variklių remontas

B. Saab diagnostika, kurią atlieka pats Algimantas, o ne studentai – praktikantai

C. Saab važiuoklės diagnostika ir remontas

D. SAAB Automatinių ir mechaninių dėžių remontas

E. Autoelektronikos remontas – SAAB ECU blokų programavimas

F Automobilio elektros instaliacijos gedimų paieška ir remontas

REGISTRACIJA SERVISUI ARBA ESANTIEMS TOLIAU NUO KAUNO IR VILNIAUS, GALIMYBĖ APRAŠYTI SAVO GEDIMĄ UŽKLAUSOS FORMOJE. ATSIRADUS DAUGIAU LAISVO LAIKO – PASISTENGSIME KUO IŠSAMIAU ATSAKYTI. TAČIAU NEPAMIRŠKITE, KAD JŪSŲ GEDIMO APRAŠYMAS TURĖTŲ BŪTI TAIP PAT KUO IŠSAMESNIS IR AIŠKESNIS:

Su kokiais gedimais dirbame? Daugelis vairuojančių Saab automobilius žino, kad niekas nenori imtis Saab 3,0 Tid variklio gedimų su Denso sistema, ypač kai reikalingas šio modelio variklio kapitalinis remontas. Daugelis taip pat manau susidūrė su tokia labai nemalonia problema, kaip kad kai Saab automobilis netraukia.

Saab EGR vožtuvas – dar vienas gedimas, kurio remonto kaina labai dažnai nustebina švediškų automobilių gerbėjus. Laimei – turime labai racionalų būdą EGR remontui >>> Žinoma galite rinktis šio gedimo sprendimo būdą – vienas nuo kito savo kaina skiriasi beveik 3 kartus.Saab 2,2 ir 2,0 siurblio gedimas – dar viena silpnoji šių automobilių vieta, tačiau čia jau mažai ką pavyks sutaupyti…

P.s. jeigu taupote savo laiką ir norite džiaugtis tvarkingai riedančiu Saabuku, pasakysiu štai ką:

Skambinkite, klauskite drąsiai – maloniai bendraujame, patarsime, padėsime :