Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KAC (Klientų Aptarnavimo Centras) - Tel.: +370 680 58880

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068058880
Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

Saab Serviso Centras Vilnius Kaunas Klaipėdoje

aUDI SERVISAS DIAGNOSTIKA REMONTAS

SAAB SERVISAS – KUR SURASTI GERIAUSIUS?

30 Metų kartu Saab’ais

Reikalingas geras Saab automobilių servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje? O gal reikia gero individualiai dirbančio Saab meistro? Reikia geros Saab remonto kainos? O gal kažkam nepavyksta nustatyti gedimo? Atliekame daugiafunkcinę diagnostiką ir visus įmanomus Saab automobilio patikros testus. Remontuojame Saab automobilius kaip sau, o Jumis rūpinamės kaip savo gerais bičiuliais. Tai reiškia, kad palikus automobilį mums, galėsite ramiai dirbti savo darbus visą dieną, o ne stresuoti galvodami apie tai, “Kaip čia bus su tuo mano Saabu”

SAAB REMONTAS

Saab automobilių remontas. Pogarantinis Saab automobilių servisas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Pilnas Saab remontas su beveik 30% mažesnėmis kainomis, nei garantiniu laikotarpiu! Registruokis dabar!

SAAB DALYS

Saab dalys – ne tik naujos ir originalios –  galite rinktis ir iš naudotų bei kokybiškų neoriginalių! Viskas pagal jūsų norus ir galimybes! Tačiau su mūsų remonto metodika! Mūsų remonto technologija, veda mūsų darbą į visai naują kokybės lygmenį !

Kaip tai veikia?

4 Žingsniai ir Jūsų automobilis sveikas!

1
Nurodote ką turime padaryti
2
Atliekame užsakymą
3
Vykdome remonto darbus
4
Atvykstate atsiimti automobilio

9000 PATIKROS PROCEDŪRŲ

9000 atliktų autodiagnostikų Kaune per metus. Nežinau, ar tai daug ar mažai – spręskite patys. Ir šis skaičius tik Kauno mieste – mūsų atstovybėse. Vilniuje neskaičiavome… Klaipėdoje – bus mažiau šiek tiek… Tačiau ne čia visa esmė. Svarbiausia jūsų tikslas – ir kad jis būtų išspręstas. Ir, kad remontas, kurį greičiausiai norėsite atlikti pas mus – jums širdį ramintų, o ne nervus gadintų…

Registruokis dabar!

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt

SAAB KAINOS BE SIURPRIZŲ

4

SAAB REMONTO KAINA

Dar prieš pradedant darbus – susideriname kainas. Be Jūsų sutikimo nepradedame nei vieno remonto veiksmo! Pas mus nebūna, kad kainos auga Jums nieko nežinant.

SAAB DIAGNOSTIKA SU TECH2

gallery-img-thumb-09

SAAB DIAGNOSTIKA

Saab automobilio patikra pradedama nuo kompiuterinės diagnostikos, jeigu tai nėra Saab važiuoklės ar kėbulo remontas. Po atliktos Saab kompiuterinės išsiaiškiname visus galimus problemos sprendimo metodus ir jų alternatyvas. Tai darome tam, kad pasirinkimą sugebėtumėte priimti Jūs patys asmeniškai. Visa informacija pateikiama žmonių kalba, ir nesuprasti neįmanoma.

INFORMACIJA 3X PER DIENĄ

REMONTAS

Atsiradus remonto metu papildomiems darbams, visada informuojame Jus ir prašome papildomo sutikimo Juos atlikti. Todėl atvarę automobilį pas mus, būsite ramūs, kad Saab remontas nebus brangesnis 3 kartus nei buvo aptarta. Mes puikiai  žinome, kad nėra nieko geriau, kaip atiduoti savo Saab’ą į tokį servisą, kuris pasirūpins ne tik kokybišku remontu, bet ir Jūsų ramybe.

Geriausias Saab servisas Lietuvoje

NEPRIKLAUSOMAS SAAB SERVISO CENTRAS

KAUNAS – VILNIUS – KLAIPĖDA

Naujas servisas, su labiausiai patyrusių meistrų komanda. Jūs turbūt dabar pagalvojote „nesąmonė – visi geriausi meistrai senai paliko šalį“ – taip tai tiesa. Tačiau, ne visi – jūsų laimei. Yra dar tokių, kuriems Saab automobiliai buvo yra ir dar turbūt ilgai bus ne tik visas gyvenimas, bet ir taip vadinamas vienas iš žmogaus mėgstamiausių „Hobi“, kuris per daugelį metų tapo profesionaliu užsiėmimu, leidusiu suteikti aukščiausios kokybės Saab automobilių remonto paslaugas – SAAB modelių mylėtojams Kaune ir Vilniuje.

Dosjė:

1. Patirtis išskirtinai su Saab automobiliais – nuo 1990 metų

2. Techninių sprendimų vertinimas Saab automobiliuose ir remonto metodikos teikimas bei ataskaitos Saab centrinei būstinei Švedijoje

3. Garantinis naujų ir pogarantinis automobilių aptarnavimas Saab atstovybėje. o šiandien nuosavame autocentre Kaune ir Vilniuje.

Ką pas mus gausite?

A. Kokybiškas Saab variklių remontas

B. Saab diagnostika, kurią atlieka pats Algimantas, o ne studentai – praktikantai

C. Saab važiuoklės diagnostika ir remontas

D. SAAB Automatinių ir mechaninių dėžių remontas

E. Autoelektronikos remontas – SAAB ECU blokų programavimas

F Automobilio elektros instaliacijos gedimų paieška ir remontas

REGISTRACIJA SERVISUI ARBA ESANTIEMS TOLIAU NUO KAUNO IR VILNIAUS, GALIMYBĖ APRAŠYTI SAVO GEDIMĄ UŽKLAUSOS FORMOJE. ATSIRADUS DAUGIAU LAISVO LAIKO – PASISTENGSIME KUO IŠSAMIAU ATSAKYTI. TAČIAU NEPAMIRŠKITE, KAD JŪSŲ GEDIMO APRAŠYMAS TURĖTŲ BŪTI TAIP PAT KUO IŠSAMESNIS IR AIŠKESNIS:

Su kokiais gedimais dirbame? Daugelis vairuojančių Saab automobilius žino, kad niekas nenori imtis Saab 3,0 Tid variklio gedimų su Denso sistema, ypač kai reikalingas šio modelio variklio kapitalinis remontas. Daugelis taip pat manau susidūrė su tokia labai nemalonia problema, kaip kad kai Saab automobilis netraukia.

Saab EGR vožtuvas – dar vienas gedimas, kurio remonto kaina labai dažnai nustebina švediškų automobilių gerbėjus. Laimei – turime labai racionalų būdą EGR remontui >>> Žinoma galite rinktis šio gedimo sprendimo būdą – vienas nuo kito savo kaina skiriasi beveik 3 kartus.Saab 2,2 ir 2,0 siurblio gedimas – dar viena silpnoji šių automobilių vieta, tačiau čia jau mažai ką pavyks sutaupyti…

P.s. jeigu taupote savo laiką ir norite džiaugtis tvarkingai riedančiu Saabuku, pasakysiu štai ką:

Skambinkite, klauskite drąsiai – maloniai bendraujame, patarsime, padėsime :