Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

KAC (Klientų Aptarnavimo Centras) - Tel.: +370 680 58880

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068058880
Vilnius - Savanorių pr 174, Kaunas - Pramonės pr. 179a. Klaipėda - Šilutės pl. 35C

Toyota Autoservisas – registruokis iki 22.00 h

aUDI SERVISAS DIAGNOSTIKA REMONTAS

TOYOTA AUTOMOBILIŲ SERVISAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE PIGIAU

Reikalingas geras Toyota automobilių servisas? O gal reikia gero individualiai dirbančio Toyota meistro? Reikia geros Toyota remonto kainos? O gal kažkam nepavyksta nustatyti gedimo? Atliekame daugiafunkcinę diagnostiką ir visus įmanomus Toyota automobilio patikros testus. Dirbame taip, kad jau po pirmo apsilankymo pas mus galėtumėte papasakoti savo draugams ir bičiuliams, kad yra tikrai profesionalių ir atsakingų meistrų. Kurie gali suteikti ne tik Toyota remonto paslaugas, bet ir pasidalinti savo patirtimi, sprendžiant bet kokius gedimus, susijusius su Toyota automobiliais.

TOYOTA REMONTAS KITAIP

Toyota automobilių remontas. Pogarantinis Toyota automobilių servisas Kauno Vilniaus Klaipėdos mieste. Pilnas Toyota remontas su beveik 30% mažesnėmis kainomis, nei garantiniu laikotarpiu! Registruokis dabar! Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h kasdien + savaitgaliais

TOYOTA DALYS PIGIAU

Toyota dalys – ne tik naujos ir originalios –  galite rinktis ir iš naudotų bei kokybiškų neoriginalių! Viskas pagal jūsų norus ir galimybes! Tačiau su mūsų remonto metodika! Mūsų remonto technologija, veda mūsų darbą į visai naują kokybės lygmenį !

Kaip tai veikia?

4 Žingsniai ir Jūsų automobilis sveikas!

1
Nurodote ką turime padaryti
2
Atliekame užsakymą
3
Vykdome remonto darbus
4
Atvykstate atsiimti automobilio

9000 PATIKROS PROCEDŪRŲ

9000 atliktų autodiagnostikų Kaune per metus. Nežinau, ar tai daug ar mažai – spręskite patys. Ir šis skaičius tik Kauno mieste – mūsų atstovybėse. Vilniuje neskaičiavome… Klaipėdoje – bus mažiau šiek tiek… Tačiau ne čia visa esmė. Svarbiausia jūsų tikslas – ir kad jis būtų išspręstas. Ir, kad remontas, kurį greičiausiai norėsite atlikti pas mus – jums širdį ramintų, o ne nervus gadintų…

Registruokis dabar!

Automobiliu remontas Vilnius kaunas klaipeda serrvisocentras.lt

SKAIDRIOS TOYOTA REMONTO KAINOS

4

SUDERINTOS KAINOS

Dar prieš pradedant darbus – susideriname kainas. Be Jūsų sutikimo nepradedame nei vieno remonto veiksmo! Tai turbūt vienas svarbiausių dalykų, kurio nori kiekvienas klientas – ir tai mes darome su kiekvienu iš jūsų. Suderintų kainų klausimas pas mus išspręstas visu 100 % procentų.

TOYOTA DIAGNOSTIKA 32 TESTAI VIETOJE

gallery-img-thumb-09

PILNA TOYOTA DIAGNOSTIKA

Bet kokia automobilio patikra pradedama nuo kompiuterinės diagnostikos. Po Toyota diagnostikos pasiūlome ne vieną problemos sprendimą. Galite rinktis Jums priimtiniausią variantą. Renkatės Jūs – mūsų pareiga pasiūlyti ir suteikti kuo daugiau aiškesnės informacijos apie gedimo pobūdį ir remonto galimybes!

TOYOTA REMONTO EIGOS INFORMACIJA

KITOKS TOYOTA REMONTAS

Atsiradus remonto metu papildomiems darbams, visada informuojame Jus ir prašome papildomo sutikimo Juos atlikti. Jeigu turite gedimą, kurio nerado kiti meistrai ar didelių autoservisų darbuotojai – palikite jį mums. Nebuvo dar nei vieno Toyota automobilio, kuris neišvažiuotų iš mūsų serviso nesutvarkytas! Savo darbams duodame tikras garantijas – ir ne vienam ir ne dviems mėnesiams!

 

TOYOTA SERVISAS

NEPRIKLAUSOMAS POGARANTINIS TOYOTA SERVISO CENTRAS

SUGEDO TOYOTA? KAIP PAČIAM SURASTI GEDIMĄ?


PAGRINDINIAI TOYOTA AUTOMOBILIO GEDIMAI. GREIČIAUSIA VIENA IŠ ŽEMIAU APRAŠYTŲ PROBLEMŲ TINKA KAIP TIK  JŪSŲ TOYOTA AUTOMOBILIUI. SKAITYKITE, TAI TRUKS TIK KELETĄ MINUČIŲ. SĖKMĖS!

1. TOYOTA NESIKURIA?

2. TOYOTA VARIKLIS PURTOSI, DREBA, TRUKČIOJA?

3. TOYOTA RYJA DAUG KURO?

4. TOYOTA RYJA TEPALUS?

5. DINGSTA TOYOTA ANTIFRIZAS?

6. TOYOTA NETRAUKIA?

7. TOYOTA DŪMINA?

8. TOYOTOS BILDA VARIKLIS?

9. ELEKTROS GEDIMAI? REIKIA TOYOTA AUTOELEKTRIKO?

10. NEVEIKIA TOYOTA KONDICIONIERIUS?


TOYOTA AUTOMOBILIS NESIKURIA?

Pirmiausia reiktų įvertinti tai ar jūsų Toyota važiuoja dyzelinu ar benzinu. Nuo to priklauso, kokia tvarka bus atliekamas gedimo nustatymas.

Toyota  – Dyzelinis variklis

 1. Patikrinkite ar bake yra dyzelinio kuro?Nes pasitaiko tokių atvejų, kai Toyota elektronika sukvailioja, davikliai siunčia neteisingus signalus į prietaisų skydelį ir jums atrodo, jog bake dar yra pakankamai kuro, o tiesa yra ta, kad galima pradėti ardyti variklį ir nieko nerasti, nes bus nepatikrinta kuro padavimo sistema.
 2. Toyota kuro padavimo sistema – kiekvienam bent kiek nusimanančiam apie tai, kas darosi po variklio dangčiu, reiktų patikrinti  ar kurą pasiima kuro siurblys. Kuro siurblyje yra žemo slėgio siurblio dalis, kuri turi pasiimti kurą ir jį perduoti į aukšto slėgio zoną, kuri sukelia aukštą spaudimą, reiklalingą tam kad atidarytų purkštukų adatas ir tolygiu rūku išpurkštų kuro rūką į degimo kamerą.
 3. Dyzelinių kuro purkštukų remontas. Jeigu siurblys sukelia spaudimą, o dyzelinis variklis dirba netolygiai, retkarčiais susipurtydamas, gali būti jog reikalingas purkštukų remontas, kuris tikrai nėra pigus, įvertinus tai, kad purkštukų yra ne vienas, ir dažnai remontuojasi taip pat ne vienas. Purkštukų remonto kaina svyruoja nuo 200 iki 600 litų. Priklausomai nuo gamintojo, kainos svyruoja gana smarkiai.
 4. Dyzelinio kuro siurblio elektronika. Jeigu neveikia siurblio elektronika, siurblys nesukelia reikiamo, kitaip tariant tokio spaudimo, kad purkštuko plunžeris nuspaustų adatą. Kuras nepatenka į degimo kamerą ir automobilis nesikuria.
 5. Jeigu pasukus raktelį starteris prasuka variklį jums belieka tik džiaugtis, variklio ardyti dalimis nereikės. Viskas kainuos kur kas pigiau. Toyota servise atliekame pilną ir profesionalią diagnositką.

Toyota benzininis variklis

 1. Visa tvarka, kaip ir dyzeliniame variklyje. Patikrinkite ar nepasibaigė degalai.
 2. Patikrinkite ar veikia kuro siurblys ir ar ateina benzinas į purkštukus. Dar būtų puiku jeigu patikrintumėte kuro spaudimą.
 3. Sekantis žingsnis patikrinkite ar yra kibirkštis?
 4. Jeigu viskas gerai ir automobilis toliau nesikuria, reikia patikrinti visus elektroninius daviklius, kurie atsakingi už kibirkšties padavimą ir teisingą paskirstymą kiekvienam cilindrui.
 5. Atlikus kompiuterinę diagnostiką gedimo nustatymo laikas sutrumpėja dešimtis kartų, todėl Toyota servisas Kaune Vilniuje Klaipėdoje –  pogarantinis serviso centras teisingiausias jūsų pasirinkimas šiandien.

Skambinkite dabar, nedvejokite, skambutis ir konsultacija nemokamai

REGISTRUOKITĖS TELEFONU !


TOYOTA VARIKLIS PURTOSI IR DREBA?

Jeigu jūs pastebėjote jog Toyota automobilio variklis purtosi ar dreba:

Toyota dyzelis:

 1. Blogas Toyota purkštukų darbas.
 2. Problema su Toyota siurbliu.
 3. Problema su kuro magistrale nuo bako iki siurblio.
 4. Aukšto slėgio kuro siurblio elektronioniai davikliai.
 5. Problemos su Toyota variklio mechanika.

Toyota benzinas:

 1. Problemos su mišinio uždegimo sistema.
 2. Problemos su purkštukais.
 3. Paduodamo ir reikalaujamo oro kiekis neatitinka reikalaujamų parametrų.
 4. Problemos su variklio mechanika.

TOYOTA RYJA DAUG KURO?

Jeigu Toyota dyzelinis automobilis:

 1. Reikia tikrinti visus elektroninius daviklius – sensorius, kurie atsakingi už teisingą oro padavimą ir paskaičiavimą į įsiurbimo kolektorių.
 2. Blogas purkštukų darbas.
 3. Tikrinkite turbiną ir matuokite jos slėgį laisvąja eiga.

Jeigu Toyota benzininis variklis:

 1. Problemos su mišinio uždegimo sistema.
 2. Problemos su oro padavimu ir paskaičiavimu kiek jo reikia, susidaryti pagal parametrus reiklalaujamam kuro sprogstamąjam mišiniui.

TOYOTA VARIKLIS RYJA TEPALUS?

Jeigu Toyota automobilis su turbina ar be jos:

 1. Tepalas gali dingti, jeigu leidžia turbinos tepimo kameros sandarinimo žiedai.
 2. Tepalas gali dingti per cilindrų stūmoklių žiedus, kurie gali būti sudilę, dėl senumo arba dėl prastos variklio tepimo sistemos priežiūros.

DINGSTA TOYOTA ANTIFRIZAS?

 1. Apžiūrėkite ar neįtrūkusi bet kuri aušinimo skysčio šlanga.
 2. Jeigu dingsta antifrizas, o nutekėjimo niekur nematyti, greičiausiai jis per variklio galvutės tarpinę patenka į degimo kamerą ir taip garų pavidalu pašalinamas su išmetamosiomis dujomis. Šiuo atveju reikia kelti variklio galvą.
 3. Gali būti, trūkusi variklio galvutė taip pat, tai atsitinka kai perkaitinamas variklis. Toyota serviso Kaune informacija.

TOYOTA AUTOMOBILIS NETRAUKIA?

Dingo Toyota automobilio trauka?

 1. Tikrinkite visą EGR sistemą – EGR sistemą sudaro ne  vien tik Toyota egr vožtuvas, todėl norint nustatyti tikslų gedimą tam tikroje egr sistemos dalyje, reikia atidumo, žinių ir praktikos.
 2. Tikrinkite elektroninius sensorius atsakingus už oro kiekio paskaičiavimą.
 3. Tikrinkite visus elektroninius daviklius su profesionalia diagnostikos įranga, tai sutrumpins gedimo nustatymo laiką.

Toyota servise atliekame išsamią EGR sistemos patikrą.


TOYOTA DŪMINA JUODAIS, MELSVAIS, TIRŠTAI IR PILKŠVAI BALTAIS DŪMAIS?

Toyota automobilio dūmingumas ženliai krenta į akis:

 1. Juodi dūmai reiškia, kad netvarkoj su EGR sistema.
 2. Melsvi dūmai reiškia, kad į degimo kamerą patenka tepalas, o tai reiškia arba turbinos gedimą arba variklio stūmoklinių žiedų nesandarumą, per kuriuos tepalas taip pat patenka į degimo kamerą.
 3. Pilki baltai tiršti dūmai byloja, kad netvarkinga kuro padavimo sistema – siurblio arba purkštukų blogas darbas.

Toyota servisas atlieka kapitalinius variklio remontus Kaune Vilniuje Kklaipėdoje


GIRDITE METALO DUNDESIUS TOYOTA VARIKLIO SKYRIUJE?

Toyota variklyje girdite garsus panašius i metalo į metalą lietimosi – trankymosi garsus:

 1. Patikrinkite ar variklyje netrūksta tepalo.
 2. Greičiausiai išsidėvėjo darbinės variklio dalys – vožtuvai, stūmokliai, indėklai.
 3. Neužilgo laukia dalinis arba pilnas variklio remontas.

ATSIRADO TOYOTA ELEKTRONIKOS STEBUKLAI?

Toyota automobilis netikėtai pradeda krėsti pokštus:

 1. Važiuojant toyota variklis staiga užgęsta.
 2. Toyota kartais kuriasi, kartais gęsta, kartais visiškai dingsta visos bėdos.
 3. Šiuo atveju tikrinkite visą variklio laidyną, tai užima gana daug laiko, tačiau tik tokiu būdu galima rasti tikrąją gedimo priežąstį ir ją sėkmingai pašalinti.

GIRDITE TOYOTA DUGNE NEAIŠKIUS GARSUS IR BILDESIUS?

 1. Gali būti, kad atsileido vienas ar keletas važiuoklės  dalių varžtai.
 2. Gali būti, kad išsidėvėjo gumos, kurios sugeria visus smūgius, kuriuos patiria automobilio pakaba nelygiame kelyje.

PADARĖTE AVARIJĄ SU TOYOTA?

Kažkas, o gal jūs pats, netyčia kur bumtelėjote savo Toyota automobiliu?

Toyota servisas – Toyota pogarantinis serviso centras turi geriausius automobilių kėbulo lyginimo meistrus. Tikrai neverta ieškoti kitur, jeigu reikalinga kokybė.


NUSIBODO TOYOTA AUTOMOBILIO SPALVA?

Toyota servisas gali perdažyti jūsų automobilį į kokią tik norite spalvą, kurios serijinėje gamyboje niekada nebuvo. Jūsų Toyota bus unikali – vienintelė ir nepakartojama.


NEVEIKIA TOYOTA KONDICIONIERIUS?

 1. Atlikite kondicionieriaus diagnostiką.
 2. Užsandarinkite visus nesandarumus per kuriuos gali garuoti nuodingas freonas.
 3. Jeigu viskas gerai, belieka užpildyti kondicionierių.

NEBEVEIKIA TOYOTA KATALIZATORIAI?

Nors šiandien Toyota automobiliai, ypač nauji, savo kokybe lenkia konkurentus gerokai – katalizatoriai išlieka bene silpniausia naujų automobilių vieta. Toyota Prius katalizatoriai vagiami.. Benzininiai toyota katalizatoriai turi mažą ridos resursą. Dyzelinai Toyota dpf filtrai kemšasi pasivažinėjus po miestą ilgesnį laiką… Taigi, problemų nemažai, tačiau visas jas galime išspręsti už palyginti žmonišką kainą.

TOYOTA SERVISAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE 78 MODELIAMS

 1. Toyota 4Runner (1984) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 2. Toyota 86 (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 3. Toyota Agya (2013) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 4. Toyota Allion (2001t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 5. Toyota Alphard (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 6. Toyota Aurion (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 7. Toyota Auris (2007) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 8. Toyota Avalon (1994) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 9. Toyota Avanza (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 10. Toyota Avensis (1997) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 11. Toyota Aygo (2005) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 12. Toyota Belta (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 13. Toyota Calya (2016) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 14. Toyota Camry (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 15. Toyota Century (1967) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 16. Toyota C-HR (2017) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 17. Toyota Coaster (1969) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 18. Toyota Comfort (1988) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 19. Toyota Corolla/Sprinter (1966) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 20. Toyota Corolla Axio (2006) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 21. Toyota Corolla Fielder (2000) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 22. Toyota Crown (1955) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 23. Toyota Crown Majesta (1991) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 24. Toyota Dyna (1959) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 25. Toyota Estima (1990) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 26. Toyota Etios (2010) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 27. Toyota Fortuner (2005) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 28. Toyota Heavy Duty Truck remontas + diagnostika prieš pirkimą
 29. Toyota Highlander (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 30. Toyota Hilux (1968) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 31. Toyota Hilux Surf (1984 Toyota 4Runner) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 32. Toyota HiClass remontas + diagnostika prieš pirkimą
 33. Toyota Hiace (1967) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 34. Toyota Innova (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 35. Toyota Isis (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 36. Toyota Kingdom remontas + diagnostika prieš pirkimą
 37. Toyota Kluger (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 38. Toyota Land Cruiser (1954 Lexus LX) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 39. Toyota Land Cruiser Prado (1984 Lexus GX) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 40. Toyota LiteAce (1970t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 41. Toyota Mark X (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 42. Toyota Mirai (2015) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 43. Toyota NAV1 (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 44. Toyota Noah (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 45. Toyota Passo (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 46. Toyota Porte (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 47. Toyota Premio (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 48. Toyota Prius (1997) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 49. Toyota Prius α (2011) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 50. Toyota Prius Aqua (2013) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 51. Toyota Probox (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 52. Toyota ProAce (2013 Citroën Jumpy) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 53. Toyota RAV4 (1994) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 54. Toyota Reiz (2004) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 55. Toyota Rush (2006 Daihatsu Terios) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 56. Toyota Sai (2009) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 57. Toyota Sequoia (2000) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 58. Toyota Sienna (1998) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 59. Toyota Sienta (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 60. Toyota Sofia remontas + diagnostika prieš pirkimą
 61. Toyota Spade (2012) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 62. Toyota Sparky (Daihatsu Hijet) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 63. Toyota Succeed (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 64. Toyota Tacoma (1995) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 65. Toyota Tarago (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 66. Toyota Tank (2016) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 67. Toyota TownAce (1983) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 68. Toyota ToyoAce (1959) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 69. Toyota Tundra (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 70. Toyota Vanguard (2008) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 71. Toyota Venture (1986–1996) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 72. Toyota Vellfire (2002) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 73. Toyota Verso (2009t) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 74. Toyota Vios (2003 Toyota Soluna Vios) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 75. Toyota Vitz/Platz/Yaris/Echo (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 76. Toyota Voxy (2001) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 77. Toyota Wish (2003) remontas + diagnostika prieš pirkimą
 78. Toyota Yaris (1999) remontas + diagnostika prieš pirkimą

KONSULTACIJA TOYOTA REMONTO KLAUSIMAIS - REGISTRUOKIS NEMOKAMAI DABAR!

automobiliu servisas serviso cemtras lt