GERAS SAAB SERVISAS KAUNE VILNIUJE

NEPRIKLAUSOMAS SAAB SERVISO CENTRAS

Naujas servisas, su labiausiai patyrusių meistrų komanda. Jūs turbūt dabar pagalvojote „nesąmonė – visi geriausi meistrai senai paliko šalį“ – taip tai tiesa. Tačiau, ne visi – jūsų laimei. Yra dar tokių, kuriems Saab automobiliai buvo yra ir dar turbūt ilgai bus ne tik visas gyvenimas, bet ir taip vadinamas vienas iš žmogaus mėgstamiausių „Hobi“, kuris per daugelį metų tapo profesionaliu užsiėmimu, leidusiu suteikti aukščiausios kokybės Saab automobilių remonto paslaugas – SAAB modelių mylėtojams Kaune ir Vilniuje. 

SAAB autoservisas kaune vilniuje klaipedoje

Dosjė: Algimantas

1. Patirtis išskirtinai su Saab automobiliais – nuo 1990 metų

2. Techninių sprendimų vertinimas Saab automobiliuose ir remonto metodikos teikimas bei ataskaitos Saab centrinei būstinei Švedijoje

3. Garantinis naujų ir pogarantinis automobilių aptarnavimas Saab atstovybėje. o šiandien nuosavame autocentre Kaune ir Vilniuje.

Ką pas mus gausite?

A. Kokybiškas Saab variklių remontas

B. Saab diagnostika, kurią atlieka pats Algimantas, o ne studentai – praktikantai

C. Saab važiuoklės diagnostika ir remontas

D. SAAB Automatinių ir mechaninių dėžių remontas

E. Autoelektronikos remontas – SAAB ECU blokų programavimas

F Automobilio elektros instaliacijos gedimų paieška ir remontas

REGISTRUOKITĖS

*********

KAUNAS

TEL.: +370 677 27325

*********

VILNIUS

TEL.: +370 696 66621

Spausk – dabar tai paprasta!

REGISTRACIJA SERVISUI ARBA ESANTIEMS TOLIAU NUO KAUNO IR VILNIAUS, GALIMYBĖ APRAŠYTI SAVO GEDIMĄ UŽKLAUSOS FORMOJE. ATSIRADUS DAUGIAU LAISVO LAIKO – PASISTENGSIME KUO IŠSAMIAU ATSAKYTI. TAČIAU NEPAMIRŠKITE, KAD JŪSŲ GEDIMO APRAŠYMAS TURĖTŲ BŪTI TAIP PAT KUO IŠSAMESNIS IR AIŠKESNIS:

Su kokiais gedimais dirbame? Daugelis vairuojančių Saab automobilius žino, kad niekas nenori imtis Saab 3,0 Tid variklio gedimų su Denso sistema, ypač kai reikalingas šio modelio variklio kapitalinis remontas. Daugelis taip pat manau susidūrė su tokia labai nemalonia problema, kaip kad kai Saab automobilis netraukia.

Saab EGR vožtuvas – dar vienas gedimas, kurio remonto kaina labai dažnai nustebina švediškų automobilių gerbėjus. Laimei – turime labai racionalų būdą EGR remontui >>> Žinoma galite rinktis šio gedimo sprendimo būdą – vienas nuo kito savo kaina skiriasi beveik 3 kartus.Saab 2,2 ir 2,0 siurblio gedimas – dar viena silpnoji šių automobilių vieta, tačiau čia jau mažai ką pavyks sutaupyti…

P.s. jeigu taupote savo laiką ir norite džiaugtis tvarkingai riedančiu Saabuku, pasakysiu štai ką:

Skambinkite, klauskite drąsiai – maloniai bendraujame, patarsime, padėsime :