POGARANTINIS SERVISO CENTRAS 

AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMANDA

ADRESAS : KAUNO SERVISO CENTRO SERVISAI IR VILNIAUS NEPRIKLAUSOMO SERVISO CENTRO SERVISŲ ADRESAI IR KONTAKTAI PATEIKTI ŽEMIAU

Autoservisas – ServisoCentras.lt :  NEPRIKLAUSOMO SERVISO CENTRO TINKLAS KAUNE IR VILNIUJE

Dosjė: Algimantas Kaune

KAUNAS
VOLVO-SAAB-OPEL-TOYOTA CENTRAS
Konsultacijos ir servisas šioms markėms ir visiems jų modeliams

Tel.: +370 677 27 325

autoservisas-algimantas-kauneServiso vadovas ir technikos direktorius nuo 1994 metų. Specializacija su aukščiau nurodytais automobiliais. Vienas iš švediškų automobilių centro įkurėjų nepriklausomybės atgavimo pradžioje.
Buvęs karinių lėktuvų inžinierius ir lakūnas. Šiandien sprendžiantis nusivylusių servisais vairuotojų  problemas, susijusias su sudėtingais bei kitose remonto dirbtuvėse nesuremontuotais gedimais. 

Dosjė: Robertas Kaune

KAUNAS
AUDI – VOLKSWAGEN – BMW – RENAULT – PEUGEOT CENTRAS 
Konsultacijos ir servisas šioms markėms ir visiems jų modeliams

Tel.: +370 698 73 433

autoservisas-robertas-kaunePrivačių transporto inžinerijos ir autolelektronikos kursų vedėjas – šiandien vadovauju 15 aukščiausios klasės autommechanikos specialistų komandai Kaune.
 
Variklio Diagnostikos Serviso Centro vadovas. Naudingi patarimai ir protingas remonto technologiojos parinkimas, tiems kurie nenori remontuoti tai – ko visiškai nereikia…

Dosjė: Renatas Vilniuje

VILNIUS
AUDI – BMW – OPEL – RENAULT – PEUGEOT – VOLVO – SAAB – VOLKSWAGEN CENTRAS
Konsultacijos ir servisas visoms automobilių markėms ir modeliams
Tel.: +370 618 05757
autoservisas-renatas-vilniujePatirtis 23 metai variklių ir autoelektronikos sistemų srityje. Buvęs Auto Sistemos meistrų klubo įkūrėjęs, kurio pagrindinis tikslas buvo parenginėti aukštos kvalifikacijos meistrus autoservisams.
Šiandien vadovauju pogarantiniam Serviso Centrui Vilniuje. Konsultuoju vairuotojus, kuriems nepavyko suremontuoti savo automobilio kituose servisuose. Taip pat autoservise atliekami „neremontuojamų automobilių“ remonto darbai…
Ateityje planuoju vėl rengti autoelektronikos inžinierius pagal savo sukurtą periodinę kvalifikacijos rengimo ir tobulinimo programą.

 Nereikia daug galvoti, tereikia tik paskambinti – su malonumu atsakysim į visus klausimus.