Loading

Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Islandijos pl. Klaipėda - Šilutės pl.

Tel: KAC - tel.: +370 680 83957

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068083957
Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Islandijos pl. Klaipėda - Šilutės pl.

Autodalys

AR GALI AUTODALYS GALI BŪTI DAUG PIGESNĖS?

Vienareikšimškai „Taip“. Tiesa, automobilių dalys skirstomos į tam tikras kategorijas, nuo kurių ir priklauso kainų lygis. Čia aš pateiksiu sąrašą ir kainų preliminrius lygmenis. Mano tikslas – išaiškinti, kokiu būdu jūs galite nusipirkti autodetales ne šiaip sau pigiau, bet žymiai pigiau.

  1. Originalios dalys pas gamintojų atstovus
  2. Originalios dalys parduotuvėse
  3. Originalios autodalys pas didmeninkus
  4. Ir originalios dalys pas privačius tiekėjus
  5. Neoriginalios dalys parduotuvėse
  6. Neoringinalios dalys pas tiekėjus
  7. Ir autodalys internetu
  8. Auto dalys autoservise

AUTOMOBILIU DALYS INTERNETU – E-PARDUOTUVĖ STARTUOS VASARĄ

Na, o dabar trumpai, bet aiškiai apie kainas pagal kategorijas atskirai:

1. Gamintojų atstovų siūlomų dalių kainos

Daugelis vairuotojų sugedus automobiliui, dažniausiai ir pirmiausiai kreipiasi į tam tikrą gamintojo atstovybę  ir teiraujasi tam tikros detalės kainos. Jeigu turite daug pinigų ir nesukate sau galvos – toks sprendimas visai logiškas ir mažiausiai pastangų reikalaujantis problemos su autodalimis sprendimo būdas.

Tačiau jei nenorite permokėti – turite žinoti, kad visada yra alternatyva nusipirkti dalis žymiai pigiau…

2. Parduotuvėse pigiai, tačiau ne pigiausiai

Autodetalių parduotuvėse taip pat galima gauti vieną ar kitą einamesnę datalę savo automobiliui. Daugelis parduotuvių žino, kas yra perkamiausia ir neretai netgi turi vietoje ar savo sandėlyje. Kainos tikrai bus mažesnės nei automobilio salonuose – t.y salonų parduotuvėse.

Tačiau bus antkainis, kurį dažniausiai sudaro 40-50 % visos jums siūlomos kainos. Tad, jeigu jums toks variantas tinka, galite apsilankyti bet kokioje dalių parduotuvėje ir apsipirkti. Na, o jeigu ne – skaitykite toliau:

3. Pas didmeninkus pigiausiai

Taip, didmeninkai, prekiaujantys dideliais kiekiais – parduoda pgiausiai. Tačiau norėdami nusipirkti iš jų – turėsite pirkti už tam tikrą sumą. Pirrkti reikia arba dideliais kiekiais arba sudaryti sutartį, kuria įspipareigosite per tam tikrą laiką (na pavyzdžiui metus) nupirkti iš jų už kokius 3000,- ar 5000,- Eurų.

Tad manau, kad jums šitas variantas būtų ideliausias kainos atžvilgiu, tačiau reikalaujamos sąlygos tokios, kad jums tikrai nebus galimybės jas įvykdyti. Kas toliau?

4. Pigiausiai pas privačius tiekėjus?

Atsakymas turbūt bus – „Taip“. Paimkime kaip pavyzdį tarkime mane. Aš turiu sudaręs sutartis su tiekėjais, kurie man duoda dižiausias nuolaidas vien tik dėl to, kad aš esu laikomas jų brangiausiu klientu. Tai reiškia sugebėdamas parduoti daug ir pigiai, bei turėdamas didelį savo klientų ratą – galiu gauti tokias kainas , kokias gauna tie patys automobilių dalių didmeninkai… Štai taip. Bet tai dar ne viskas…

5. Neoriginalios dalys – ar tikrai verta?

Tikrai verta… Jei nežinote, kad susiradus pavyzdžiui mane, galite nusipirkti originalias dalis už tokią pačią kainą, kaip neoriginalios parduotuvėse. Apskritai, neoriginalias dalis perka tik tie vairuotojai, kuriems reikia automobilį „atiduoti į marčias“ ir kuo skubiau.

Arba, kurie nesigaudo, kur originalas, kur ne. Ne, o gal greičiau net nežino, kad dalys gali būti originalios ir neoriginalios. Tiksliau, – galvojama, kad parduotuvėje parduodamos dalys visos iki vienos vienodos ir tos pačios „aukščiausios“ kokybės.

 Neoriginalios dalys – pelnas didžiausias

Nors beveik viską apie šias dalis parašiau aukščiau, tačiau neparašiau, kodėl tokias dalis pardavinėja pačios parduotuvės. Nors, jūs turbūt ir patys susigaudote, kur čia šuo pakastas. Parduotuvės ištikrųjų vien tik iš šių dalių kategorijos ir uždirba didžiausią pelną.

Pelnas didžiausias, plius pirkėjas jas gali dažniausiai įpirkti. Ir tokių įperkančiųjų yra labai daug. Kaip automobilis (ir kaip ilgai) važiuos, dažniausiai nei pardavėjams, nei pirkėjams „nė motais“ (laudiškai kalbant).

Mano pasiūlymas būtų truputį kitoks – pradėti galvoti. Ir jei jums ko reikės, kreiptis į mane. Su malonumu padėsiu. Ir visais klausimais…

6. Neoriginalios pas privačius tiekėjus?

Šiandien yra begalinis pasirinkimas neoriginalių dalių pas pardavėjus, kurių pagrindinis tikslas parduoti kuo daugiau ir iš to uždirbti. Pagalvoti apie kokybę, kliento pasitenkinimą geru produktu nėra laiko. Deja niekam…

Tai šitoje vietoje ir nesiplėsiu. Nemanau, kad jeigu jau perskaitėte iki čia – dar palčiau reiktų apie tai rašyti…

7. Automobilių dalys internetu – kada labiausiai apsimoka?

Ši tema labiausiai aktuali tuomet, kai kai turite rimtą automobilio gedimą, tačiau jūsų transporto priemonė dar važiuojanti. Šiuo atveju galite ramiai sėsti prie interneto ir pradėti paieškas. Surasite tikrai pigiau nei įprastoje parduotuvėje. Tačiau kaina nebus pigiausia.

Kai turite daug laiko

Kai gaila permokėti du kartus

Nes ji pigiausia greičiaisiai bus pas mane. Juokauju? Ne. O gal geriau reiktų pasakyti, kad juokauju visiškai rimtai. Na pavyzdžiui ne taip senai reikėjo vienam automobiliui viso sankabos komplekto su smagračiu. Mano kaina buvo 435, – Eurai, o žmogui salone buvo pasiūlyta viskas to paties gamintojo už 1060,- eurų.

Štai jums ir galimybės, bei kainų politika. Žinoma, klientas turėjo kelias dienas palaukti, nes mano partneris Vokietojoje turėjo jas atsiųsti į Lietuvą. Taigi, jeigu turite laiko laukti – turėsite ir geriausią kainą.

8. Autodalys autoservisuose – kokios kainos?

Nors beveik visi vairuotojai mano, kad autoservisuose visos automobilių dalys dažniausiai pačios brangiausios, tačiau reiktų žinoti, kad tai priklauso nuo kiekvieno serviso atskirai. Jeigu autoservisas negalvoja ir nenori turėti klientų – tuomet jis „užlenks“ kainas iki debesų.

Tačiau, ačiū dievui, papuolę į mūsų pogarantinio serviso centrą, kuriam vadovauja Robertas, Algimantas ir Renatas Vilniuje – nepajausite, jog buvote nuskriausti ir permokėjote. Tiesa sakant mes kartu su jais turime tikslą – kuo daugiau klientų ir net  tik „Čia ir dabar“, o artimausius 10 metų į priekį…

Toliau skaitykite apie „Naudotos automobilių dalys – kodėl autoservisai viso to nenori ?“ >>>