AUDI REMONTAS – AUDI SERVISO CENTRAS

Skambinkite, klauskite drąsiai – maloniai bendraujame, patarsime, padėsime : Audi remontas gali būti atliekamas taip pat ekonominėje klasėje. Apie tai papasakosime telefonu. Jūsų patogumui skambinimo funkcija (Mygtukas – registracijai per Išmaniuosius įrenginius)
autoservisas kaune vilniuje klaipedoje
Taigi, atrodo kiekvienas daugiau ar mažiau išprusęs vairuotojas žino, ką reikia daryti, kad Audi ar VW variklio nereiktų greitai tempti į remonto dirbtuves. Visos taisyklės ir rekomendacijos surašytos gamintojo juodai ant balto ir jos nurodo, kad reikia naudoti tik tam tikros klasės tepalus, automobiliui reikalingas tik tam tikros koncentracijos aušinimo skystis, gamintojas netgi rekomenduoja kokio gamintojo geriausi filtrai – oro, tepalo, salono – galintys užtikrinti nepriekaištingą variklio darbą.

REGISTRACIJA 

KAUNAS

TEL.: +370 671 04101

VILNIUS

TEL.: +370 696 66621

Tačiau labai gaila, visų šių rekomendacijų retas kuris laikosi – taigi visų taisyklių gyvenime laikytis ir jas vykdyti mums nepavyksta. Visada atsiras milijonas priežasčių nedaryti tai, kas būtina ir reikalinga. Viso to rezultatas akivaizdus – nepriekaištingas variklio darbo laikas trumpėja maksimaliai. Audi remontas – nėra pats brangiausias, tačiau patuštinti kišenę tikrai gali – teigia Audi SERVISO Centras.

 Audi ir VW serviso centro  specialistai pataria atlikti tam tikrus darbus, kurie leidžia užbėgti variklio remontui už akių ir juos pateikia žemiau:

Audi remontas - Audi servisas

Audi automobilių servisas Kauno Vilniaus mieste

  •  1.Variklio pagrindinio diržo ar grandinės keitimas
  • 2. Kuro filtro keitimas
  • 3. Vožtuvų gumelių keitimas
  • 4. Hirokompensatorių keitimas
  • 5. Variklio dangtelio ir velenėlių tarpinių keitimas

AUDI GEDIMAI

 Didžiausia dalis gedimų susijusi su kuro mišinio neteisingu patekimu į degimo kamerą. Paimkime, kad ir kaip pavyzdį benziną. Kodėl rekomenduojama piltis ne 92 markės benziną, 95 ar 98. Mažas oktaninis skaičius lemia blogą mišinio (benzino- oro) sprogstamąją galią, ko pasekoje jaučiamas blogas variklio darbas – detonacija, nepilna trauka ir dar eilė simptomų. Tai taip pat gali iššaukti visos degimo kameros sugadinimą – pridega vožtuvai, ant stūmoklio susidaro apnašos ir dar visa eilė pasekmių, kurios šalinamos tik išradžius variklį Audi.

Audi servisas - remontas ir diagnostika

Audi servisas Vilniuje Kaune – pogarantinis serviso centras

VARIKLIO TEPIMO SISTEMA

Daugelis vairuotojų taupumo sumetimais daug negalvodami sugeba susipilti prastos kokybės tepalus – kas ir yra aštriausias peilis visam audi vrikliui. Tokie tepalai dažniausiai neatitinka visų reikalaujamų charakteristikų, ko pasekoje variklio dalys greičiau dyla ir variklis gali sulaukti savo remonto eilės daug greičiau negu galėtumėte patikėti. Ypač svarbus kokybiškas tepalas naujos kartos varikliams su turbokompresoriais. Prastos kokybės tepalas visų pirmiausia sugadina turbinos vidurius, o jai sugedus prasideda visa eilė gedimų, kuriuos šalinti tenka naujomis variklio dalimis. Kitaip tariant – nuo sugadintos turbinos iki variklio kapitalinio remonto vienas žingsnis – teigia Audi centras.

PATARIMAI AUDI VAIRUOTOJAMS

 Taigi, norėdami, kad variklio kapitalinis remontas jūsų neužgriūtų kaip perkūnas iš giedro dangaus, rekomenduojame visada laikytis gamintojo rekomendacijų laiku atliekant audi priežiūros darbus ir visada kreiptis į kvalifikuotus specialistus, kurie patars kur galima taupyti,  o kur griežtai draudžiama.