Loading

Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Islandijos pl. Klaipėda - Šilutės pl.

Tel: KAC - tel.: +370 680 83957

info@servisocentras.lt

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00

Pirm. - Sekm.: 8:00 am – 22:00
Registracija Tel.: +37068083957
Vilnius - Kalvarijų g. 125, Kaunas - Islandijos pl. Klaipėda - Šilutės pl.

audi diagnostika

AUDI AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA

Audi diagnostikos ir remonto centras – Audi variklio diagnostika

Variklis – pati svarbiausia bet kurio automobilio dalis. Audi diagnostika – viena ne tik svarbiausių procedūrų prieš perkant automobilį, bet ir jam sugedus. Tinkamai atlikus variklio diagnostiką galima spręstį pati pagrindinį klausimą, remontuoti automobilį ar geriau paieškoti kito, į kurį nereikės investuoti pinigų. Turint dilerinio lygio diagnostikos įrangą galima išsamiai nustatyti gedimus kuriuos atpažįsta ir fiksuoja variklio pagrindinis valdymo blokas. Reiktų pabrėžti, kad atlikus kompiuterinę audi variklio diagnostiką, galima išvengti ne tik brangaus remonto, bet ir išvengti didesnių problemų, kurios gali kilti tolimoje kelionėje.

Audi automobilių servisas Kauno Vilniaus mieste

Savalaikis gedimų nustatymas, garantuoja jums ramybę ir taupo jūsų pinigus, kurie galėtų būti išleisti remontuojant variklio mechaniką ateityje … Audi  Turbinų diagnostika – kuro siurblių diagnostika

Audi servisas Vilniuje Kaune – pogarantinis serviso centras

Audi centro meistrai atlieka, kuro siurblių remontą ir diagnostiką, turbinų diagnostiką ir remontą. Laiku atlikta, vienų iš brangiausių automobilių dalių tai aukšto slėgio dyzelinio kuro siurblio diagnostika, bei turbokompresoriaus būklės įvertinimas gali jums sutaupyti nuo vieno iki keleto tūkstančių litų. Taigi visada verta situaciją žinoti iš anksto, kol dar automobilis važiuoja ir atrodo idealiame stovyje, kas labai retai pasitaiko –  Audi diagnostika.